Vetstream - specjalistyczny sprzęt oraz akcesoria weterynaryjne

Zarejesetruj się!

Co zyskujesz

Specjalistyczny sprzęt oraz akcesoria w promocyjnych cenach

Vetstream.pl oferuje produkty weterynaryjne najwyższej jakości, ale tylko członkowie społeczności mają dostęp do specjalnych programów sprzedażowych. Gromadzimy tu najlepsze artykuły i akcesoria medyczne. 

Twórz razem z nami ten portal

Możesz nam podpowiedzieć, jakich produktów brakuje na naszej stronie. Portal ma przede wszystkim wspierać i odciążać Cię w codziennej pracy, dlatego bardzo zależy nam na Twoim zaangażowaniu i wzajemnej wymianie informacji.

Akcesoria weterynaryjne w jednym miejscu

Zamiast szukać poszczególnych akcesoriów w różnych, niepewnych miejscach, chcemy zgromadzić je na portalu, abyś miał wszystko, czego potrzebujesz i nie tracił cennego czasu na przeglądanie Internetu.

Najlepszy sprzęt w cenach producenta

Kupując wprost od producenta zawsze jest taniej. Jesteśmy dystrybutorem mobilnego USG Philips Lumify.

Głowice Philips Lumify to najlepszy wybór dla Twojego gabinetu

Każda z trzech głowic Philips Lumify oferowana w pakietach startowych Vetstream, umożliwia przeprowadzenie określonego typu badań, w konkretnych trybach pracy. Głowice wykonują do 5 rodzajów obserwacji.

Ostry obraz - celniejsza diagnoza

Dzięki wysokiej jakości generowanych obrazów USG, można przeprowadzić pewną i szybką ocenę stanu zdrowia pacjentów w każdej sytuacji. Zaawansowane algorytmy automatycznie optymalizują kontrast i ostrość, a intuicyjny interfejs dotykowy umożliwia precyzyjne modyfikowanie poziomu głębi, wzmocnienia i prędkości Dopplera.