Vetstream - konsultacje z ekspertami weterynarii na żywo

Zarejesetruj się!

Co zyskujesz

Na żywo! Konsultacje z wybranymi ekspertami

Platforma Vetstream, to baza danych oraz nowoczesne narzędzia wspomagające pracę lekarza weterynarii. Baza budowana jest na podstawie studium wielu przypadków. To dzięki Tobie tworzymy kompendium wiedzy niezbędnej w pracy lekarza weterynarii, abyś mógł wesprzeć się doświadczeniem innych.

Skonsultuj się ze specjalistą

Dane, zbierane za pomocą mobilnej technologii ultrasonograficznej, są błyskawicznie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników i możesz się nimi podzielić z wybranymi osobami. Pozwala to na szybką konsultację ze specjalistami w dziedzinie weterynarii i lepszą diagnostykę.

Wszystko w jednym miejscu

Jak do tej pory wyglądały Twoje konsultacje? Przesyłanie i odbieranie zdjęć poprzez różne komunikatory może być niewygodne i czasochłonne, a przede wszystkim naraża Cię na konsekwencje niewłaściwego posługiwania się danymi medycznymi. Tutaj masz wszystko w jednym bezpiecznym miejscu. Zarówno zapis badania, jak i rozmowę konsultacyjną.

Vetstream.pl to bezpieczne, zamknięte środowisko. Dajemy Ci gwarancję spełnienia wszystkich wymogów RODO. Nasza platforma ma wszelkie niezbędne certyfikaty zabezpieczające Twoje dane oraz te, które u nas przetwarzasz, przechowujesz i udostępniasz.

Zarejestruj się. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś i zaoszczędź sobie niepotrzebnych potencjalnych problemów.